Шлях по сайту: Новини Молодіжний форум «Територія вибору»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Молодіжний форум «Територія вибору»

Друк

20 травня у Краматорську за ініціативою програми Відновлення та розбудови миру ПРООН та фінансової підтримки Швеції та Швейцарії відбувся молодіжний форум «Територія вибору» – дуже актуальна подія для випускників, які стоять на порозі дорослого життя і мають обрати, де вчитися далі. Під час форуму учні та студенти отримали можливість поспілкуватися з успішними людьми і поставити їм питання, що хвилюють, дізнатися секрети їхнього успіху, дізналися як правильно вибирати сферу діяльності, із якою пов'язувати своє життя, які професії будуть затребувані через 5 років, які якості та навички необхідні для успіху, і як їх в собі виховувати, як навчитися грамотно управляти своїм часом і ще багато чого цікавого.

Формат «Жива бібліотека» дав можливість молодим людям поспілкуватися з представниками багатьох професій: режисер, тренер, репетитор, столяр, веб-дизайнер, програміст та ін.

Доцент кафедри природничо-математичних дисциплін Гринько В.О. була запрошена до участі в ролі «Живої книги». Вона розповідала про вимоги до особистості вчителя, власну історію професійного становлення та відповідала на питання «Чому я люблю свою професію?». Сподіваємось, що всі, хто читав «книгу» від Вікторії Олександрівни найближчим майбутньім обов’язково стануть нашим студентами. А згодом учителями, які працюватимуть у Новій Українській Школі натхненно та самовіддано!

Доцент кафедри ПМД – Гринько В.О.

  •