Шлях по сайту: Новини Студентська молодь має ідеї і натхнення до їх реалізації

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студентська молодь має ідеї і натхнення до їх реалізації

Друк

Молодь завжди сповнена цілою купою ідей, жагою до змін, до знань, до нових звершень, але нажаль, в усі часи, новим поколінням бракує досвіду, як реалізувати свої думки.

Наше студенство – це рушійна сила не тільки в межах факультету чи університету, це те, що підштовхує до життя все місто! Саме воно – майбутнє сучасної України.

Які проблеми постають перед молоддю на шляхах утілення своїх ідей, мрій у дійсність? "Просто мене не почують. Хто я такий? Звичайний студент, що я можу зробити?" – такі думки переслідують ледве не кожного другого, стаючи тим бар'єром, який стримує неабияку енергію та творчій потенціал.

Тренінг був навіть не стільки про те, як написати грант чи оформити якісь документи. Основним його закликом було – люди, не бійтесь змінювати щось, шукайте шляхи реалізації ваших мрій, які б неможливі вони не були, адже тільки тоді ми зможемо зробити наше місто таким, яким хотіли б його бачити.

Як відбувався тренінг? "Спочатку я не хотів приходити, мені здавалось, що буде дуже нудно, треба буде щось писати, ще й стільки часу, але зараз я навіть не слідкую за часом, ми всі спілкуємось, знайомимось і мені дуже цікаво, які результати ми отримаємо на закінченні" – розповідає студент 1 курсу ПТПО, кафедри "Музика і хореографія" Алексій Арутюнов під час тренінгу.

І дійсно, пістійні ігри, елементи форум-театру, цікаві історії, і звісно ж, найпрекрасніший елемент тренінгів – неперевершена брейк-кава! І за філіжанкою кави у час такої вільної і теплої атмосфери також народжувались цікаві ідеї для проектів!

Хто б міг подумати, що наша молодь має стільки влучних пропозицій щодо змін, які могли б відбутись в університеті і в місті? Одна з цікавих ідей проекту, яка народилась під час тренінгу, і сподіваємось буде реалізована вже найближчим часом.

За словами студентів, величезна проблема, яка існує зараз серед молоді – низький рівень знань Правил дорожнього руху. Досить часто пішоходи впевнені, що ПДД створені винятково для водіїв, та себе учасниками руху не вважають, а даремно… Студенти знайшли цікавий спосіб підвищити зацікавленість у вивченні ПДД серед молоді простим, але надійним способом – в університеті є вільний доступ до WI-FI без будь-якого паролю, але вже найближчим часом пароль з’явиться та буде змінюватися щотижня – він складатиметься з правильної відповіді на питання щодо правил дорожнього руху (серед запропонованих варіантів).

Також серед цікавих ідей було створення в уніерситеті правового сектору, який би займався підвищенням рівня правової грамотності студентів, створення театру, або хоча б форум-театру, вирішення проблем із бездомними тваринами в місті, арт-розпис вулиць міста, або хоча б однієї вулиці.

"На тренінгу ми дійсно розкрились, це було так круто. Я відчувала, що я дійсно щось можу змінити, це не просто слова" – із великою вдячністю розповіла після тренінгу натхненна Поліна Воротняк. То ж енергія, ідеї, думки і шалене бажання змін, – усе це наша молодь, яку треба тільки трошки підштовхнути у правильному напрямку, надихнути, дати повірити у свої сили та допомогти реалізувати свої мрії!

Студентка ПТПО Шейкаш Аліна

  •