Шлях по сайту: Новини Випуск 2017 розпочато!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Випуск 2017 розпочато!

Друк

На факультеті ПТПО відбулося урочисте вручення дипломів першим випускникам магістратури педагогіки вищої школи!

Для створення святкового настрою зала грандіозного заходу була прикрашена різнокольоровими повітряними кульками, усюди посмішки і квіти. Щоб особисто привітати магістрів університету і вручити їм дипломи, на сцену запросили декана факультету ПТПО Хижняк І.А. та завідувача кафедри педагогіки вищої школи Сипченка В.І.

"Ви запитаєте, із чого все починалось? Я, як людина, яка працює у виші вже більше 40 років, зрозумів одну річ – не можна зупинятися на досягнутому. Ми зібрались колективом і вирішили відкрити магістратуру. Було стільки проблем, купа документів, потім ми шукали власне майбутніх магістрантів. І я дуже вдячний своїм першим випускникам і хочу бути впевненим, що вони не помилились! Віддавайте серце і душу такій прекрасній науці, як педагогіка!" – говорив у своїй вітальній промові Сипченко В.І. Перші магістри отримали не тільки дипломи. На довгу згадку про цю визначну подію кожен отримав від декана та зав кафедри пам’ятну керамічну медаль.

Привітала магістрів і чарівна доктор філософії Абизова Лариса Віталіївна. Вона не тільки відзначила кожного магістранта, розповідаючи про його особливості, а й зарядила всю залу своїм теплим настроєм, і зізналась у тому, що всі її студенти тільки хороші люди :) Професор Панасенко Е.А., яка також викладала у перших магістрантів, сказала добрі слова й одарила всіх їх повітряними серцями. Напутні слова почули магістранти і від свого куратора Я.В. Бойко, і від багатьох своїх викладачів – доцентів кафедри педагогіки вищої школи.

Після отримання омріяного документа про вищу освіту магістрами свої побажання їм висловили і студенти факультету ПТПО у своїх щирих піснях та яскравих танцях.

Ну і нарешті, слово було надано самим магістрантам, так би мовити, іменинникам цього дня. "Я дуже щаслива, що опинилася на студентській лаві, я змогла глибше зрозуміти своїх студентів, коли вони кажуть, як їм важко вчитися! Та попри все, ця подорож завершена, і я дуже-дуже щаслива" – сказала Дермельова Н.М.

У решті-решт магістрів було запрошено на сцену, де вони вирішили започаткувати нову традицію, і подарували сову старості магістратури 1 курсу. Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистостей та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника Донбаського державного педагогічного університету!

Шейкаш Аліна, студентка факультету ПТПО

  •