Шлях по сайту: Новини На факультеті ПТПО свято красунь

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

На факультеті ПТПО свято красунь

Друк

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який даруватиме тільки усмішку і любов.

“Міс факультет ПТПО-2017” – незабутня подія для справжніх поціновувачів краси. Яскраві емоції та позитивний настрій вирували цього дня у залі початкової, технологічної та професійної освіти, адже креативні та амбіційні студентки змагались за звання кращої.

Організатори та учасниці зробили усе можливе, аби глядачі стали свідками повноцінного шоу.

Дівчатам довелося пройти декілька етапів конкурсу: дефіле «Свій стиль», конкурс «Ерудит», дефіле «Жінок-супергероїв», конкурс «Мій талант» та дефіле у вечірніх сукнях. Окрім того, кожна конкурсантка готувала портфоліо у вигляді електронної презентації з музичним супроводом.

На сцені – ведучі Майнгард Катерина та Іван Чернишов. У залі – глядачі та поважне журі. Цьогоріч завітали судити справжні фахівці з краси, зокрема завідувач кафедри ТППО Гаврілова Л.Г., завідувач кафедри ПМД Євтухова Т.А., завідувач кафедри музики і хореографії Роздимаха А.І., доцент Кошелєв О.Л., старший викладач кафедри музики та хореографії, заслужений працівник культури України Котов В.Г.

Своїми виступами красунь підтримали, Михайло Кибальник та Катерина Рябчук, подарувавши всім свою романтичну пісню.

Сюрпризом став виступ студентів фізико-математичного факультету та факультету початкової, технологічної та професійної освіти, які зачарували всіх присутніх запальним танком.

Королев супроводжували елегантні кавалери, які закружляли дівчат у неперевершеному романтичному вальсі. Дівчата продемонстрували вишуканий смак в обранні суконь, легкість та неповторність. І навіть хвилювання конкурсанток у передчутті оголошення результатів не завадило численним глядачам знов і знов бачити їхні голлівудські усмішки.

Отже, результати. Міс Ніжність – Пальчун Катерина (1 курс), Міс Грація – Воротняк Поліна (2 курс), Міс Ерудиція – Нечитайленко Єлизавета (1 курс), Міс Екстравагантність – Грибанова Вікторія(1 курс), Міс Усмішка – Головненко Катерина (4 курс), Міс Оригінальність – Мікуліна Маргарита (3 курс), Міс Фото – Хмельова Марина (3 курс) і Міс Чарівність – Решетько Аліна(1 курс).

Зал дочекався й оголошення першої трійки. 1-ою віце-міс стала Хмельова Марина. Виборола титул “Міс глядацьких симпатій” ніжна та загадкова Решетько Аліна

Переможницею “Міс ПТПО-2017” стала прекрасна, щира, емоційна, розумна, романтична, комунікабельна та надзвичайно світла дівчина –Нечитайленко Єлизавета.

Як казав А. П. Чехов: “У людині все має бути прекрасним: і обличчя, й одяг, і душа, і думки”. Мабуть організатори цьогорічного конкурсу “Міс ПТПО- 2017” ще під час підготовки керувались цим мудрим висловом, адже усі конкурсантки неймовірно граціозні, гарні і, що не менш важливо для майбутніх учителів, розумні і талановиті.

А ми вже чекаємо наступного року, коли знову станемо свідками факультетського свята краси!

Більше святкових фото дивіться в галереї факультету.

Стрілець Вероніка, студентка 1 курсу ПТПО

  •