Шлях по сайту: Новини Фотовиставка Дні "Дня" у Слов'янську

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Фотовиставка Дні "Дня" у Слов'янську

Друк

Студенти факультету початкової, технологічної та професійної освіти відвідали фотовиставку День «Дня» у Слов’янську, вісімнадцятий національний фотопроект-конкурс газети «День» серед професіоналів та аматорів на найкраще змістовне віддзеркалення української «картини світу».

Фотовиставка спрямована на відтворення украй важливого для України постулату – наша країна єдина. Як зазначила головний редактор Лариса Івшина, фотовиставка за два десятки років побувала по всіх куточках України і вже не вперше на Сході – у 2011 та 2013 роках вона вже зустріла багато вдячних відгуків і теплих емоцій відвідувачів у Донецьку. Лариса Івшина неодноразово наголошує, що ті люди зі сходу, а також Криму, які пережили «катарсис» під час великого протистояння з ворогом і обрали Україну, – найцінніші громадяни, і можуть стояти «в авангарді» перетворень з «країни олігархічної» на «країну нормальну».

Після виставки студенти відвідали презентацію книг журналістів газети «День» Валентина Торби «Я – свідок. Записки з окупованого Луганська» та Івана Капсамуна ««Котел» або справа без терміну давності». Відбувся діалог з авторами, під час якого порушувались різного роду соціальні, політичні та гуманітарні питання. Цей захід був дуже цікавим та повчальним, ми вкотре розкрили для себе мистецтво фотографії.

«Найперше, кожного разу ми прагнемо показати свою роботу там, де є партнери газети «День», які розуміють цінність культурної співпраці і роблять можливі для них кроки назустріч», — зазначила головний редактор Лариса Івшина.

Студентка факультету ПТПО

Кожедубова Анастасія

  •