Шлях по сайту: Новини Любові пам'ять незабутня...

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Любові пам'ять незабутня...

Друк

Усе прекрасне на землі створено любов’ю і в ім’я любові. Історія кохання видатних людей — це ключ до розуміння їхнього внутрішнього світу і життєвих ідеалів, до розкриття таємниці їхньої творчості: її тематики, головних сюжетів.

Це стосується і творчого генія Тараса Шевченка, який, як і кожен поет, будучи емоційною і чутливою натурою, закохувався часто.

У переддень шевченківських днів та жіночого свята для студентів факультету початкової, технологічної та професійної освіти бібліотечні працівники читальної зали № 1 Борщова О.А., Шило Н.О. провели інтерактивну бесіду “Трагедія та покликання Шевченкового кохання”.

Була піднята завіса над найбільш загадковою сторінкою життя і творчості митця — його коханням. Кохані жінки стали для творчого генія тими музами, які своїм полум’яним почуттям або холодною байдужістю надихнули на створення вершинних поезій і художніх полотен.

У підготовці цього заходу були використані джерела, представлені на однойменній книжково-ілюстративній виставці.

Розповідь бібліотекаря супроводжувалася демонстрацією слайдів, художньою декламацією поезій Т. Г. Шевченка: “Якби зустрілися ми знову”, “І станом гнучим, і красою”, “Марку Вовчку”, “Ликері”, “Поставлю хату і кімнату”, уривків з поем “Мар’яна-черниця” і “Тризна” у виконанні студентів І курсу Моторіної Дарини, Арутюнова Олексія, Білоконь Альони, Стрілець Вероніки, Попіванової Кристини, Грибанової Вікторії, Касаткіної Катерини. Прозвучали пісні на вірші Шевченка “Нащо мені чорні брови”, “Така її доля” у запису. Окрасою заходу стало виконання пісні “Не женися на багатій” студентками Моторіною Дариною та Попівановою Кристиною у супроводі викладача кафедри музики Чугая Сергія Миколайовича.

  •