Шлях по сайту: Новини Пізнаємо загадкову Японію

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Пізнаємо загадкову Японію

Друк

Студенти кафедри "Музика та хореографія" вирішили зробити звичайну кураторську годинку якомога цікавішою та різноманітною. І це їм вдалося на всі сто, адже годинка затяглася на декілька! Дівчата разом із куратором обговорювали таку цікаву тему, як "Культура та освіта Японії".

"Я навіть не можу пояснити, що є для мене Японія! Я захоплююся цією темою із самого малечку, і знаю все про її архітектуру, традиції, живопис, а найбільше про танці, адже саме танці – невід'ємна частина мого життя!" – розповідає Хорунжа Вікторія, яка підготувала не тільки велику кількість інформації про літературу і писемність Японії, але й виконала особисту хореографічну постановку "Сакура", звичайно, у японському стилі.

Шейкаш Аліна розповіла про бойові мистецтва Японії – дзюдо, карате, кендо – "Вони базуються на точності рухів, пластичності бійців і обов’язково пов’язані з тим чи іншим образом".

Дівчата демонстрували свої ікебани, різні фотографії та малюнки, а Рязанова Дар’я навіть провела чайну церемонію, яка є невід'ємним елементом культури цієї країни. Ось що розповідає Дарья: "Їжа в Японії не вважається їжею, якщо не виконано три головні умови: майстерна подача та презентація страви із прикрасами та певним розташуванням її складових; підбір посуду, із якого обслуговуються гості; і, звичайно ж, смак їжі. Улюблений напій – чай".

Але на цьому сюрпризи не скінчилися, на завершення кураторської години дівчата запросили студента 3 курсу, Дмитра Чаленка, який розповів про музичне мистецтво Японії та зіграв свої особисті східні мотиви на фортепіано.

Переклад цитати, яку склали дівчата: «Краще один день на цьому світі, ніж тисяча на тому».

Шейкаш Аліна, студентка 2 курсу ПВПК

  •