Шлях по сайту: Новини Новий рік, нове півріччя й оновлений факультет!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новий рік, нове півріччя й оновлений факультет!

Друк

Усе нове, усе найкраще! У 2017 році в нас утворився новий факультет за двома напрями: початковий та технологічний. Відтепер ми – одна велика сім’я, яка стала міцнішою, активнішою та готовою до будь-яких випробувань!

Саме через цю подію відбулися вибори до лав студентської ради факультету початкової, технологічної та професійної освіти. Обирали голову студентської ради та голів секторів. Розуміючи, що головою повинен бути студент, який є відповідальним, має організаторські навички, є ініціатором у справі вдосконалення та розвитку рідного факультету, а також повинен бути прикладом та взірцем для усього факультету, студенти зробили свій справедливий вибір.

За результатами виборів головою студентської ради стала Артьомова Марiя (початковий напрям), а замісники голови студентської ради: початкового напряму – Гончарова Наталія, технологічного напряму – Вікторія Погорєла, які обіцяли працювати на благо факультету, студентів та урізноманітнення нашого студентського життя. Головою профспілкового комітету стала Кива Лариса (технологічний напрям), а її замісником – Лобода Катерина (початковий напрям). Головами секторів та їхніми заступниками стали такі студенти: Лічман Анжеліка та Собіна Катерина (інформаційний сектор), Валерія Середа та Катерина Майнгард (культурно-масовий сектор); Кожедубова Анастасія та Данченко Анастасія (соціально-побутовий), Заміуська Олена, Хорунжа Вікторія та Рухманков Сергій (спортивно-оздоровчий сектор), Клімашевська Ганна та Гончарова Наталія (науковий сектор). На голову студентської ради та голів секторів чекає складна, але дуже цікава робота, адже бути рушієм у тій чи іншій сфері життя факультету може лише енергійний та ініціативний лідер.

Голова інформаційного сектору

ф-ту ПТПО Лічман Анжеліка

  •