Шлях по сайту: Новини Доторкнулися руками до мистецтва!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Доторкнулися руками до мистецтва!

Друк

17 вересня студенти першого курсу факультету підготовки вчителів початкових класів відвідали разом із викладачами кафедри ТППО Іриною Євгеніївною Крикун та Олександром Віталійовичем Плахотським майстер-клас із гончарного мистецтва. До них долучилися і деякі з тих, хто навчається на другому і четвертому курсах. Що не кажи, а майбутній вчитель має бути всебічно розвиненою особистістю! Ось як першокурсники відгукнулися на цю подію:

«На цьому тижні ми були на майстер-класі ліплення із глини. Абсолютно кожен доторкнувся до мистецтва, до одного з найстародавніших ремесел на землі. Кожен власноруч зробив для себе маленький сувенір на згадку про цей захід. Наші педагоги подарували нам день вражень. Досвідчений майстер розкрив буквально кожному з нас усі тонкощі цього мистецтва, а після цього навчив користуватися спеціальним пристосуванням — гончарним колом. Із його допомогою глина в наших руках поступово перетворювалася на домашній посуд – склянку, чашку, глечик чи тарілку… Нам дуже сподобалось! Дякуємо організаторам заходу…»

Розвиватися, вчитися новому – це цікаво, корисно та дуже важливо. І як добре, що студенти початфаку це розуміють як ніхто інший!

Голова інформаційного сектору Літош Крістіна

  •