Шлях по сайту: Новини Першокурсники факультету ПВПК знайомляться з історією Слов’янська

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Першокурсники факультету ПВПК знайомляться з історією Слов’янська

Друк

Нещодавно першокурсники факультету підготовки вчителів початкових класів відвідали історичний музей нашого міста. Організатором та ініціатором цього заходу стала доктор педагогічних наук Цибулько Людмила Григор`ївна. Разом зі старшим науковим співробітником музею Шамраєм Анатолієм Васильовичем вони прониклися історичними відомостями про особливості навчання у нашому регіоні. Своїми враженнями новоспечені студенти поділилися у листі до інформаційного сектору:

“Вивчення рідної країни починається з рідного міста, у якому ти живеш, у якому ти навчаєшся...

У нашому університеті насичене різними подіями життя. Викладачі факультету підготовки вчителів початкових класів докладають багато зусиль, аби першокурсники якомога швидше влились у студентське життя. Вони всіма можливими засобами збагачують нашу культуру та професійний досвід. Днями ми відвідали міський краєзнавчий музей, де прослухали лекцію, присвячену історії розвитку освіти нашого краю у XІХ-XX ст. Нелегким був шлях становлення гімназій через складні політичні події та матеріальні нестатки, проте на сьогодні ми можемо пишатися розмаїттям навчальних установ нашого міста. Ось так ми почали знайомство з містом, у якому ми навчатимемося».

Так наші першокурсники по маленькій крихті збирають безцінний досвід та знання, і стають із кожним днем справжніми студентами педагогічного університету! Вони вже вдячні викладачам за їхні зусилля, та на них ще чекає багато цікавих заходів. Першокурснику, тепер ти — частина історії нашого університету, то ж нехай вона стане для тебе незабутньою!

Голова інформаційного сектору Літош Крістіна

Фотограф Собко Катерина

  •