Шлях по сайту: Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

За ними майбутнє!

Друк

Привітати і відзначити почесними грамотами тих, хто досягнув значних успіхів не лише в навчанні, а й у науковій, творчій і спортивній діяльності – завжди визначна подія!

Детальніше...
 

Фестиваль дарує свято!

Друк

Уже четвертий рік поспіль Донбаський державний педагогічний університет на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти об’єднує яскраві таланти нашого краю у регіональному фестивалі «Мистецький розмай», що відбувся 24 травня. Цей фестиваль для тих, кого мистецтво не залишає осторонь, для тих, хто любить музику, хто любить мріяти і творити.

Детальніше...
 

Конференція до Дня науки

Друк

17 травня на кафедрі педагогіки і методики технологічної та професійної освіти відбулося засідання секції педагогіки і методики технологічної та професійної освіти Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти», яка відбувається в ДДПУ в межах святкування Дня науки.

Детальніше...
 

На олімпіаду до Львову

Друк

Із 12 по 15 травня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Донбаський державний педагогічний університет представляла студентка 2 курсу педагогічного факультету Павлюченко Ганна, яка посіла І місце у І етапі цієї олімпіади.

Детальніше...
 

Перші кроки на шляху наукового пізнання

Друк

15 травня на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти підсумкове заняття з дисципліни «Методи дослідницької діяльності» (кафедра природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті) відбулося у вигляді студентської наукової конференції групи 1-І та тему «Демократія і математика».

Коли ми вперше почули запропоновану тему конференції, то не одразу зрозуміли, про що може йти мова, але викладачі доценти О.Л. Кошелєв та В.О. Гринько так організували нашу роботу, що ми дізналися про демократію з точку зору математики, як математика описує реальні процеси і явища, чому математика є універсальною мовою природничих наук, як формувати здатності й готовності до застосування математичних знань у практичних життєвих ситуаціях, про навчання через розв’язування сюжетних задач соціального змісту та ін.

Детальніше...
 

Із ляльковим театром до першокласників

Друк

6 травня студенти 4 курсу спеціальності Дошкільна освіта. Початкова освіта відвідали школу №15 м. Слов'янська з ляльковим театром, що створений у межах дисципліни «Сценічні мистецтва з методикою навчання (музика, хореографія, театр, екранне мистецтво)» під керівництвом доцента кафедри музики і хореографії Зубарєвої О.Г. Студенти показали виставу-казку повчального характеру «Як Вовк втратив апетит» для 1-А і 1-В класів, нагадавши дітям правила особистої гігієни.

Детальніше...
 

Вокальні сезони у Києві

Друк

13 квітня в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Vocal seasons», який об’єднав понад 200 учасників із різних куточків України.

Гостинність, тепла й доброзичлива атмосфера конкурсу, чудова організація, захоплюючі виступи виконавців, високий професіоналізм журі та підтримка публіки сприяли вдалому виступу наших вокалістів.

Детальніше...
 

Готуємось навчати й навчатися демократично!

Друк

Уже вдруге викладачі кафедри теорії і практики початкової освіти факультету початкової, технологічної і професійної освіти доценти І. Л. Вікторенко та І. Є. Федь взяли участь у семінарі-тренінгу для представників вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку за галуззю «Освіта» спеціальністю 013 Початкова освіта. Співпраця учасників відбувалась у межах діяльності за міжнародним проектом «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині».

Детальніше...
 

Ерудит − 2019

Друк

26 березня Олександрівський опорний заклад загальної середньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області радо відчинив двері для учасників шкільної олімпіади серед учнів 4-х класів. Найкращі школярі району (Красноармійської НВК І-ІІ ст., Новомиколаївської ЗОШ І-ІІ ст., Олександрівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст., Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ст., Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Черкаської ЗОШ І-ІІ ст. №2) зустрілися, щоб довести, що вони є найрозумнішими, найкмітливішими з різних навчальних предметів.

Детальніше...
 

Як студенти День Пі

Друк

День Пі – неофіційне свято, присвячене числу π. Його започаткував у 1987 році фізик із Сан-Франциско Ларрі Шоу, який виявив, що дата 14 березня, записана в прийнятій у США формі – 3/14, збігається з першими трьома цифрами числа «Пі». Тож тепер день Пі відзначають студенти та любителі математики з усього світу. Зазвичай свято розпочинається о 1:59 ночі, що разом із датою складає перші шість знаків числа π (3.14159).

14 березня 1592 року о 6:53:58 стався ідеальний день Пі. Ця дата, записана в американському форматі виглядає як 3,14,1592 6:53:58, що відповідає першим 12 знакам в числі Пі.

Детальніше...
 

Яка компанія, таке і сонечко!

Друк

Масниця є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції до наших днів із язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 19